R.C. De Oude Molen

Kalender

Agenda 2017

 

Januari
8 Januari Rommelmarkt Beek en Donk
28 januari  Test  vrijrijden-figuren-dans   Kerkdriel
28 januari Skate swing
 
Februari 
11 februari  NK Show rijden  Almere
18 Februari Skate Swing
 
Maart 
11/12 maart  Beginnerswedstrijd 1 Vrijrijden Valkenswaard
 18/19 maart Internationale klasse 1 Verplichte en vrije dans Bergen op Zoom
 25/26 maart Internationale klasse 1 Vrijrijden en figuren Valkenswaard
25 Maart Skate Swing
 
 April
7 /tm 9 april Sean Troph Vrijrijden Zaandam
22 April Skate Swing
26 t/m 29 april  EK Showrijden Frankrijk
 
 Mei
6 en 7 mei Internationale klasse 2 Vrijrijden en figuren Kerkdriel
13 Mei Clubkampioenschappen
20 en 21 mei B klasse wedstrijd Vrijrijden-Figuren-Dansen Zaandam
20 Mei Skate Swing
25 t/m 27 mei Crystel tulip Dansen Moerkapelle
 
 Juni
10 en 11 juni Internationale klasse 2 Verplichte en vrije dans  Zaandam
24 en 25 juni NK Kunstrijden Vrijrijden en Figuren Mierlo
 
 Juli
1 en 2 juli NK Dansen Dansen Nieuwegein
9 Juli Zomershow
 
 September
9 en 10 sept B klasse wedstrijd 2 Vrijrijden-Figuren-Dansen Kerkdriel
23 en 24 Sept NRB Cup Vrijrijden-Figuren-Dansen Kerkdriel
 
Oktober 
30 sept/1 okt Beginnerswedstrijd  Vrijrijden Kerkdriel

December

16 en 17 December KerstROLLERshow

 

 Agenda 2018

Januari
7 Januari Rommelmarkt Beek en Donk
NK Show 27 Januari  2018 Almere

Februari 

Maart

3 Maart Bondstest
10 en 11  Maart  Beginnerswedstrijd B klasse wedstrijd. Figuren/vrijrijden/dans ( supermini t/m Espior) te valkenswaard

17 Maart  A en B Klasse Dans  Supermini/ Mini/ Espoir/ Cadet. te Moerkapelle
18 Maart  A en B Klasse Dans  Jeugd/Junior/ Senioren. te Moerkapelle

24 Maart  A Klasse Wedstrijd Figuren/vrijrijden  Supermini/ Mini/ Espoir/ Cadet
25 Maart  A en B klasse Wedstrijd Figuren/vrijrijden  Jeugd/Junior/ Senioren

April
21 en 22 April Beginners wedstrijd  Figuren/vrijrijden/dans ( supermini t/m Espior) te zaandam
26 t/m 28 april EK Show te Spain

Mei

10 t/m 12 mei Crystel tulip Dansen Moerkapelle
26 Mei  A en B Klasse Dans  Supermini/ Mini/ Espoir/ Cadet.  Mierlo
27 Mei  A en B Klasse Dans  Jeugd/Junior/ Senioren. Mierlo

Juni
2 Juni  A Klasse Wedstrijd Figuren/vrijrijden  Supermini/ Mini/ Espoir/ Cadet
3 Juni  A  en B klasse Wedstrijd Figuren/vrijrijden Jeugd/Junior/ Senioren

16 en 17 Juni NRB Cup Figuren/vrijrijden/dans
23 juni NKD Mierlo
24 Juni NKD Mierlo
30 Juni NKK  Figuren / korte kuren. te Zaandam
1 Juli NKK Lange Kuren. te Zaandam

Kunstrijkalender 2018 (2)

Klik hier voor de internationalen wedstrijden CERS Artistic CALENDAR & on_as 19.12.2016_2